עדן הולן – שאנסונים צרפתיים

 

הזמרת עדן הולן, ילידת פריז, זמרת בעלת קריירה בינלאומית ענפה והשכלה מוסיקלית רחבה, בת לשושלת מפוארת של ארבעה דורות מוסיקאים ואומנים. עדן יצרה עולם מוסיקאלי ייחודי משלה, סגנון שלא נראה עד כה: ג'אז בשילוב השפעות מצרפת, ישראל, אפריקה וברזיל ואיים אקזוטיים פרנקופונים (קורסיקה, אי הראוניון, מדגסקר וקייפ וורדה).
בשנת 2013 הוזמנה עדן ע"י TED צרפת להרצות על הגשרים התרבותיים שהיא יוזמת בכל העולם. על הרצאתה ב TED היא קיבלה מדליית כבוד מנשיאת אי הראוניון ותואר "שגרירת רצון טוב" מעיריית פריז.

מופעים לבחירה:

מופע שאנסונים צרפתיים 

גדולי הלהיטים מהזמר הצרפתי, החל משירים של אדית פיאף, איב מונטאן, קלוד נוגרו, דלידה, שארל אזנאבור, בראסאנס, ג'אק בראל, סרג' גינזבורג ועוד… במופע משולבים קטעי קישור מעניינים על חייהם של הזמרים הגדולים ושירים בשילוב תרגומיו של יוסי בנאי.

"I`m Old Fashioned"  מחווה לדיוות הג'אז הגדולות- דיאנה וושינגטון, שרה ווהן, אלה פיטג'רלד ובילי הולידיי

במופע חגיגי זה, עדן עושה מחווה לזמרות הג'אז האהובות עליה, אשר  עליהן היא  גדלה והתחנכה: שרה ווהן, אלה פיטג'רלד, בילי הולידיי ודיאנה וושינגטון. הודות ליכולותיה הווקאליות המזכירות את שירתן של דיוות הג'אז הגדולות משנות החמישים של המאה שעברה נשמעים השירים ממש כמו כלי נגינה, עם מנעד מאוד מרשים ורחב ואילתורים בווירטואוזיות רבה.במהלך המופע, עדן שרה באנגלית, צרפתית, פורטוגזית ועברית. המופע כולל קטעי קישור וסיפורים מעניינים על חייהן האישיים של הדיוות האגדיות הללו.

 מופע איטליה – צרפת  “MA BELLE ROME"

מופע המשלב את שתי האהבות הגדולות – איטליה וצרפת. עדן, ילידת פאריז ועידן חיים דויד, מעבד מוסיקאלי ופסנתרן, דובר שפת אם איטלקית, ישירו ביחד דואטים ורפרטואר של קלאסיקות איטלקיות וצרפתיות מבי היפות ביותר. במהלך המופע הם יספרו קטעי קישור מעניינים על שתי התרבויות המופלאות הללו. עידן חיים דויד מנגן בפסנתר ועדן מקשטת בכלי הקשה אקזוטיים מברזיל ואפריקה.

מופע ברזילאי  "MEO BRAZIL"  

מופע רביעייה קסום ומלא חן של המעבד, הסקסופוניסט והחלילן לני סנדרסקי (רוסיה) יחד עם שני מוסיקאים ברזילאים מוערכים: ג'וקה פרפיניאן על כלי הקשה ומרסלו נאמי על גיטרה והזמרת עדן הולן (צרפת). מופע שמביא לקהל הישראלי את ברזיל על מגש. הרכב מאוד ססגוני של נגנים המפליאים לשיר ולנגן בשלל כלי נגינה מקצבים ברזילאים מסורתיים. המופע כולל רפרטואר של קלאסיקות ברזילאיות אהובות של אנטוניו קרלוס ג'ובים, גל קוסטה, אליס רג'ינה ועוד… מופע מאוד קצבי, איכותי שמח ותקשורתי לקהל.